Laika līniju dziedināšana (Timeline Healing Technique)

Šī ir maiga, taču tai pat laikā arī ļoti efektīva metode, kuras pamatā ir princips, kas viss laiks - pagātne, tagadne un nākotne - notiek vienā brīdī, tagad. Metodes autors amerikāņu gaišreģis, dziednieks, pasniedzējs un grāmatu autors Sels Rakeli (https://salrachele.com/).Piekļūstot brīdim, kad notikusi trauma, un to dziedinot, tiek noņemti negatīvie nospiedumi, ko šis notikums atstājis. 

Sākotnējās sarunas laikā kopā ar klientu noformulējam skaidru un precīzu nodomu un dodamies drošā meditācijā, kuras laikā varam turpināt sarunāties. Klients pats caur saviem tēliem, sajūtām vai domām nonāk pie atbildēm, kāpēc trauma vispār ir radusies, un izdziedinām šo situāciju. Atvieglojuma sajūta ir jau uzreiz, un dažu turpmāko nedēļu laikā iespējams novērot izmaiņas savā dzīvē. Ir situācijas, kad ar vienu sesiju problēma pilnībā tiek atrisināta, taču ir arī tādas, kuru dziedināšanai nepieciešamas 3-4 atkārtotas sesijas. Katrs gadījums ir ļoti individuāls un vienmēr atkarīgs arī no klienta vēlmes un gatavības mainīt ierasto ikdienu.

Tāpat arī iespējama atgriezeniskā laika līniju dziedināšana, kuras laikā dodamies uz pagātni pēc vēlamās enerģijas (veselības, prieka, veiksmes, spēka, laimes utt.) un ienesam to šodienā mērķu realizēšanai, kā arī nākotnes laika līnijas veidošana.

Kopš 2020. gada oktobra esmu izgājusi visus 3 metodes apmācību līmeņus un arvien vairāk pārliecinos par metodes vienkāršību un efektivitāti. Jūtu bezgalīgu pateicību pret saviem klientiem, kuri ļāvuši ieskatīties savos baiļu, trauksmes, šaubu, zema pašvērtējuma, veselības, naudas problēmu un dzīves jēgas meklējumu labirintos, dzimtas un attiecību stāstos. 

Ir pienācis laiks nolikt smago mugursomu, kas spiež plecus, un doties tālāk dzīvē ar vieglumu!

Tiekamies!

Saruna un meditācija parasti aizņem 2-3 stundas, pakalpojuma cena ir 100 eur (vai 50 eur, ja tā ir atkārtota sesija 3 nedēļu laikā). 

Vari izvēlēties konsultācijas laiku šeit

2021. gada septembrī esmu ieguvusi skolotāja sertifikātu, kas dod tiesības mācīt metodes 1. līmeni. Pasniedzēju saraksts Šobrīd arī esmu vienīgā, ko metodes autors ir akceptējis kā 2. līmeņa skolotāju. 3. līmenis apgūstams tikai pie Sal Rachele klātienē vai online.

Video

Par Laika līniju dziedināšanas praktiķi var kļūt jebkurš cilvēks, kas sajutis šādu vēlmi. Vēlama ir iepriekšēja pieredze kā klientam ar šo vai citu līdzīgo metodi (regresiju, Silva metodi, Theta healing). Pirmā līmeņa treniņš ir paplašinoša un vērtīga pieredze gan tiem, kuri vēlas metodi izmantot darbā ar cilvēkiem, gan arī tiem, kuri meklē atbildes dažādās dzīves situācijās. Pēc apmācībām izaugsme var turpināties, izmantojot daudzu meditāciju ierakstus no arhīva, komunicējot ar līdzīgi domājošajiem un piedaloties dažādos kopīgos pasākumos klātienē un online. 

Pirmais līmenis ietver bāzes (standarta) meditāciju, kas piemērojama visos gadījumos, pērļu virtenes tehniku, lai vienlaicīgi strādātu ar daudziem notikumiem, kā arī atgriezenisko laika līniju dziedināšanu vēlamās enerģijas ienešanai no pagātnes tagadnē un nākotnes laika līnijas izveidošanu un piesaistīšanu. 

Otrā līmeņa treniņā tiek apskatīti dažādi laika un telpas ceļošanas aspekti, sevis dziedināšana, trešās personas dziedināšana, darbs ar dzimtu, implantiem, būtnēm, kontraktiem, jebkāda veida negatīvo ietekmi no malas, tāpat arī kolektīvo laika līniju dziedināšana un dažādas versijas pretējās laika līnijas dziedināšanas izmantošanai. Aktivācijas un mijiedarbība ar apgaismoto skolotāju enerģijām. Apskatām savietojamību ar citām tehnikām un grūtās pieredzes ar klientiem. Viena pāru sesija un 6 vai 7 grupu meditācijas.

Teorija, darbs pāros, pieredzes apmaiņa, meditāciju teksti. Kursa apjoms katram līmenim ir 16 stundas. Nākamās apmācību grupas 1. līmenim 23.-24. martā klātienē Jēkabpilī, 27.-28. aprīlī Rīgā, 2.līmenim - 13.-14. aprīlī Jēkabpilī.  Apmācību cena 220 eur,  par iespēju pievienoties lūgums zvanīt 28330962 vai aizpildīt formu https://www.cognitoforms.com/StudijaDromo/LaikaLīnijuDziedināšanaApmācības


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.