Neirografika ir metode, kas ar līniju un figūru palīdzību ļauj dziļi ieskatīties pašiem sevī. Noder visos gadījumos, kad nepieciešams kaut ko mainīt - emocijas, attieksmi, savus iekšējos stāvokļus, īpaši ātri un efektīvi var strādāt ar dusmām, bailēm un emocijām, ko svarīgi ir nepaturēt savā ķermenī. Zīmējot neirografiskās līnijas un sekojot līdzi savam stāvoklim, mēs apzināti veidojam jaunus neironu savienojumus smadzenēs, kas ļauj mainīt esošos ieradumus un uzskatus, bieži vien paraudzīties uz situāciju no cita skatu punkta. Viens no neirografikas pamatprincipiem saka, ka zīmēt ir vienkārši - jebkurš cilvēks var ar tās palīdzību iegūt priekš sevis kādu rezultātu, jo mākslinieciskās dotības nav būtiskas. Metodes autors Pāvels Piskarevs izveidojis algoritmus, pēc kuriem vadoties tiek veidoti zīmējumi, bet pats būtiskākais šajā procesā ir savu sajūtu, domu un emociju novērošana un fiksēšana, kas ļauj arī pašam izdarīt secinājumus un nonākt līdz atbildēm. Mācīties neirografiku, kā arī sekot līdzi aktualitātēm šajā jomā var gan sadarbībā ar speciālistiem un instruktoriem Latvijā, gan metodes autora izveidotajā institūtā https://www.neurograff.com/

Lai sasniegtu rezultātus, izmantojot neirografikas metodi, var apmeklēt grupu meistarklases vai individuālas sesijas pie neirografikas speciālista vai instruktora, vai arī iziet Lietotāja līmeņa apmācības.

Neirokoks

Zīmējot Neirokoku, varam uz papīra ar neirografisko līniju palīdzību audzēt savu vēlmi, projektu, ideju. Koks palīdzēs ieraudzīt resursus, iedot spēku un virzību, lai nākotnē rastos augļi, turklāt to visu realizēt harmoniskākajā veidā. 

Neirolotoss

Neirolotoss ir par atvēršanos, uzplaukšanu un augšanu plašumā. Šādi audzēt iespējams jebkuru sev svarīgu jomu, projektu vai īpašību: attiecības, naudu, drosmi, veselību, biznesa ideju, radošumu, spēku. Šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. Soli pa solim, kārtu caur kārtai iedziļināsimies savā tēmā, meklēsim atbildes paši sevī, vērosim zīmes ceļā un radīsim katrs savu Neirolotosu.
Meistarklase paredzēta gan iesācējiem, gan tiem, kas ar neirografiku jau iepazinušies. Īpaši gaidu tos, kas uzskata, ka neprot zīmēt. Ņem savu aktuālo tematu un nāc! Mēs ne tikai uzzīmēsim skaistu ziediņu, bet arī izdzīvosim projekta fāzes no idejas līdz rezultātam uz vienas A4 lapas, vērosim paši savu attieksmi, iedosim savai tēmai vairāk enerģijas un ļausim visam notikt mūsu dzīvē iespējami harmoniskākajā veidā.Neirolietus (Šamaņu lietus)

Maģiskākais no neirografikas algoritmiem, kas uz papīra ļauj savienot zemi ar debesīm un sajust pērkona negaisa spēku. Ļaujot auglīgajam lietum nolīt zemē, aktivizējam tās sēklas, kas atrodas mūsu zemapziņā un ir gatavas parādīties pasaulē.

Izmēģini kopā ar mani!