Par mani

Mani sauc Jolanta Rubine. 2014. gadā pēc 8 nostrādātiem gadiem skolā nolēmu pielikt punktu mūžīgajam skrējienam, kas bija pārņēmis manu dzīvi un novedis līdz izdegšanai.  Sākotnēji pievērsos elpošanas vingrinājumiem un apzinātības praksei, un šo gadu laikā esmu kļuvusi arī par neirografikas speciālistu, Laika līniju dziedināšanas tehnikas meistaru un skolotāju, kā arī apguvusi Relational massage and bodywork ķermeņa praksi. Individuālajās konsultācijās izmantoju arī zināšanas Cilvēka dizaina (Human design) sistēmā, kuras pārbaudu praksē un savā personīgajā eksperimentā jau vairāk kā 3 gadus. 

Mani vienmēr interesējis, kā uzbūvēts cilvēka prāts, kāpēc vieni dzīvo laimīgu dzīvi, bet otri ne. Katrs no kursiem un semināriem, ko gadu gaitā esmu apguvusi, ir kā puzles gabaliņš lielajā dzīves bildē, kas atklāj mazliet vairāk. Un tomēr tik daudz vēl ir nezināmā un interesantā!

Studija Dromo ir privātmājas otrais stāvs, ko esmu izveidojusi par vietiņu, kur tikties domubiedriem, kur dalīties ar pašas apgūto un aicināt ciemos citus meistarus.

Tiekamies!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.