Elpošana

Elpošana šķiet tik pašsaprotams process, ka reti kurš ikdienā pievērš uzmanību savas elpas kvalitātei. Daudzi arī nemaz nenojauš, ka mūsdienās bieži sastopamās kaites, piemēram, bezmiegs, hronisks nogurums, astma, trauksme, alerģijas, saistītas ar hiperventilāciju, pārāk biežu un seklu elpošanu. Izmantojot dažādas tehnikas, iespējams gan uzlabot veselību un palielināt stresa noturību, gan koriģēt balsi un harmonizēt pašvērtējumu.

Ar elpošanas vingrinājumiem darbojos jau kopš 2014. gada, un esmu atlasījusi tos paņēmienus, kas ir noderīgi ikkatram. Manuprāt, jebkuram cilvēkam ir derīgi saprast, kāpēc domas skrien uz riņķi un kā tās apstādināt, kā savākties stresa situācijās, kļūt pārliecinātākam un kā savā labā izmantot to instrumentu, ko katram daba jau piešķīrusi.

Laika līniju dziedināšana

Timeline Healing esmu apguvusi 2020. gada oktobrī un iesaku katram, kas vēlas maigu, taču tai pat laikā efektīvu metodi, kas palīdzēs atrast un dziedināt dažādu fizisku vai emocionālu problēmu cēloņus.

Neirografika 

Mans ceļš neirografikas pasaulē sākās 2019. gadā, kad aizgāju uz apmācībām, lai izārstētu nezīmētāja traumu. Pirmajā dienā sapratu, ka zīmēt var visi, un otrajā dienā ieraudzīju, cik brīnišķīgi strādā šī metode, tāpēc jau rudenī kļuvu par neirografikas speciālistu, lai man būtu vēl viens instruments darbam ar cilvēkiem.


Bridžs

Bridžs ir stiķu ņemšanas kāršu spēle, kas tiek spēlēta ar standarta 52 kāršu komplektu un kuru spēlē četri spēlētāji. Spēlētāji spēlē pa pāriem divi pret divi tā, ka viens otram pretī sēdošie sacenšas pret otriem diviem. Katrai bridža spēles partijai jeb sadalījumam var izdalīt četras stadijas: spēles uzsākšana; solīšana; spēle un rezultāta pierakstīšana. Pirmā un ceturtā stadija ir vairāk procesuālas, savukārt pats interesantākais notiek bridža aktīvajās daļās: solīšanā un spēlē.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.