ELPOŠANA PAŠIZAUGSMEI

Ar elpošanas tehnikām pati darbojos jau 8. gadu, un šis kurss ir noslīpēts, gadu gaitā īpaši veidots, lai labums no tā būtu katram, neatkarīgi no dzimuma, vecuma vai profesijas.

Lielākā daļa cilvēku līdz 3 gadu vecumam zaudē spēju elpot pareizi, taču labā ziņa ir tā, ka šo prasmi var atkal atgūt jebkurā vecumā. Pareiza elpošana var uzlabot veselību, palielināt stresa noturību, sekmēt spēju labāk sajust savu ķermeni, sadzirdēt savu iekšējo balsi. Elpošana var kļūt par labāko sabiedroto lieliskas pašsajūtas uzturēšanā. Daudziem var šķist vilinoši, ka elpošanas vingrinājumu pildīšana palīdz kļūt mērķtiecīgākiem, palielināt gribasspēku, jo notiek izmaiņas smadzenēs. Tāpat arī var strādāt ar balss koriģēšanu vai pašvērtējuma paaugstināšanu. Arī emociju pārvaldīšana kļūst par vieglāku uzdevumu, jo tiek stiprināta nervu sistēma.

Programmā: pareiza elpošana, vingrinājumu ietekme uz smadzenēm, ieraduma veidošanās, prāts un saprāts, vingrinājumi enerģijai vai mieram, pozas un to ietekme, kontakts ar savu ķermeni, darbs ar balsi, sava personīgā dziedinošā skaņa, noskaņošanās, meditācija, pašvērtējums, pārliecība, sava autentiskā "Es" sajūta.


Bezmaksas tiešraides Facebook grupā Elpošana - Tava superspēja. Pievienojies un dari kopā ar mani!