Ieskatoties Akaši Hronikās jeb Visuma informatīvajā laukā, iespējams iegūt informāciju par gandrīz katru interesējošu jautājumu. Noskaidrojot savu enerģētisko struktūru, kļūst saprotamāks, kas es esmu un kā labāk varu izpausties, vai lietderīgi tērēju savu enerģiju un vai ir kādi traucējoši faktori (bloki, programmas utt.). 

Piedāvāju konsultāciju par Dvēseles enerģētisko struktūru, pirmo inkarnācijas vietu un šīs dzīves mācību. Ieraudzīsi savas stiprās puses un sapratīsi, kam vairāk pievērst uzmanību, lai harmoniskāk ietu dzīves ceļu. Šī konsultācija piemērota tiem, kas meklē, kas es esmu un ko pasaule no manis vēlas.

Konsultācija par attiecībām ļauj uz divu cilvēku mijiedarbību palūkoties no augstākas perspektīvas, izprast cēloņsakarības, konfliktu iemeslus, apgūstamās mācības un noņemt sen izveidojušās saiknes, ja tās vairs nekalpo indivīda augstākam labumam.

Konsultācija par bērnu noderēs jebkuram vecākam, lai labāk izprastu savu atvasi. Kas viņš vai viņa ir, ko šobrīd mācās, kas traucē un ko es kā vecāks varu ņemt vērā, lai bērnam palīdzētu justies labāk gan ikdienas dzīvē, gan arī pieņemot lēmumus par izglītību, karjeras ceļu utt.

Maksa par konsultāciju - 70 eur

Pieteikšanās šeit

Metodi esmu apguvusi pie Irinas Grundler https://irinagrundler.com/