Lai iegādātos semināru ierakstus, lūgums pārskaitīt dalības maksu uz bankas kontu: Biedrība Dromo  LV17UNLA0055001105205 norādot semināra nosaukumu un savu epastu. Saite uz ierakstu tiks nosūtīta pēc apmaksas saņemšanas. Maksājuma uzdevumu nosūtot uz [email protected], atbildēšu pēc iespējas ātrāk. Pateicos par mijiedarbību un novēlu iespējami harmoniskāko ceļu sevis iepazīšanā! Jolanta

Video pirmajā daļā par to, kas traucē sevi izpaust, kā arī iespēja šos liekos uzslāņojumus notīrīt. Laika līniju meditācija ļaus paņemt spēku un atbildību savās rokās un ieraudzīt, ka nav vairs nozīmes ne tam, ko teica vecāki, skolotāji vai klases biedri, ne arī tiem notikumiem, kas lika tev sarauties, samazināties vai ielīst aliņā.
Otrajā daļā uzskaņosimies uz visharmoniskāko sevis versiju kopā ar saviem garīgajiem pavadoņiem, kur esi saskaņā ar dziļāko būtību un droši ej pa dzīves ceļiem, pieredzot, atklājot, izbaudot, mīlot un priecājoties.

Ieraksta garums ~ 3h

Neirolotoss ir par atvēršanos, uzplaukšanu un augšanu plašumā. Šādi audzēt iespējams jebkuru sev svarīgu jomu, projektu vai īpašību: attiecības, naudu, drosmi, veselību, biznesa ideju, radošumu, spēku. Šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. Šoreiz soli pa solim, kārtu caur kārtai iedziļināsimies tēmā par savu dziļāko būtību un sajūtu, meklēsim atbildes, vērosim zīmes ceļā un radīsim katrs savu Neirolotosu. 

Ieraksta garums 1h44min

Mēs pievērsīsim uzmanību neatrisinātiem emociju samezglojumiem, dusmām un aizvainojumiem, lai padarītu sevi brīvu un pilnā mērā varētu izmantot dzimtā esošo spēku. Dziedinoša mīlestības plūsma meditācijā ļaus paskatīties uz daudziem notikumiem no citas perspektīvas un apjaust sevi kā lielu, radošu, garīgu būtni, kas atnāca tieši pēc šīs pieredzes.
Zīmējot Neirokoku, apzināsimies personīgos un dzimtas resursus, to radošo enerģiju, kas gatava izpausties šodienas realitātē un nest augļus nākotnē.
Ieraksta garums ~3,5h

Pirkumu grozs