Ceļojums skaņās

Gongs un Tibetas dziedinošās bļodas ir unikāli instrumenti, kas rada spēcīgu skaņu un vibrāciju. Skaņa un vibrācija rezonē ar Visumu un cilvēka ķermeni. Skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, mazinās enerģētiskie bloki, uzlabojas imūnsistēma.

Karīna Andreika ir brīnišķīga un jaudīga meistare, kas savā ikdienā izmanto gan Laika līniju dziedināšanu, gan arī skaņu terapiju. Kopā ar vīru Aivaru katru gribētāju var izpeldināt kosmiskās skaņās, ļaujot palaist lieko, ieraudzīt kādu atbildi un uzskaņoties katram pašam savas dzīves frekvencē.

R A D O Š I E vakari ar Mari Pēc pieprasījuma slēgtām grupām vai sekojot līdzi ieplānotajiem pasākumiem. Radošumam robežu nav, tāpēc bez kristālu kroņu vai kociņu meistarklasēm iespējami arī:
S V E Č U darbnīca - radīsim jaunas sveces izmantojot jau izlietotos tējas sveču trauciņus, izdegušo sveču vaskus, bišu vaskus un vēl daudz ko citu; S T I K L A burciņu pārvērtības - dosim otru dzīvi viņām gan kā uzglabāšanas traukiem, gan kā svečturiem, gan kā krājkasītēm un dekoriem; D A B Ī G O gaisa atsvaidzinātāju izgatavošana vaska plāksnītēs; A D V E N T E S vainagu un dekoru darbnīca izmantojot dabas materiālus; Dabīgo Z I E P J U darbnīca; E G L Ī Š U rotājumu darbnīca; P U Z U R U radošā darbnīca.
💜 D A L Ī B A S maksa no 15 EUR

Tiekamies radošumā!
Mare
Pirkumu grozs